خانه

تخفیف ها

تماس

نرم افزارهای خرده فروشی ابری
راهکاران ابری همکاران سیستم
درخواست دمو رایگان

نرم افزارهای خرده فروشی ابری

راهکاران ابری همکاران سیستم

از جمله مهم­ترین چالش ­های سازمان ­ها در حوزه­­ خرده فروشی، میتوان به انجام سریع و دقیق عملیات، پایش فروشگاه‌ها با وجود گستردگی و پراکندگی جغرافیایی آن‌ها، گرد‌آوری اطلاعات پراکنده و تحلیل اطلاعات برای تعیین سیاست‌گذاری‌های فروش و تامین موجودی کالای فروشگاه‌ها اشاره کرد. نرم افزارهای خرده فروشی ابری راهکاران ابری این امکان را برای شما فراهم می ­آورد تا از طریق یکپارچگی با سایر ماژول ­ها، با مدیریت مکانیزه فروشگاه‌ها، سرعت و دقت عملیات را افزایش دهید و با صرف هزینه‌های کمتر از طریق مدیریت یکپارچه و متمرکز، کسب‌و‌کار خود را مدیریت کرده و تسلط بیشتری روی همه فرآیندهای فروش داشته باشید.

مزیت‌های نرم افزارهای خرده فروشی ابری

مجموعه نرم افزارهای خرده فروشی ابری راهکاران ابری

نرم افزار دفتر مرکزی خرده‌ فروشی ابری

به کمک این سیستم، همه‌ی فرآیندهایی که به شکل متمرکز از سوی دفتر مرکزی برای فروشگاه‌ها سیاست‌گذاری می‌شود را مدیریت کنید. برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های سیستم دفتر مرکزی خرده‌فروشی ابری مدیریت موجودی کالاهای انبار سازمان، مدیریت بهینه ارسال کالا برای همه مراکز فروش و امکان تعریف پروموشن و سیاست‌گذاری است.

نرم افزار صندوق خرده ‌فروشی ابری

به کمک سیستم صندوق خرده‌فروشی، فرایند‌های هر یک از صندوق‌های فروشگاه را به‌صورت درست، متمرکز و بهینه مدیریت کنید. برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های سیستم صندوق خرده ‌فروشی ابری تنظیمات پیش فرض مورد نظر صندوقداران به جهت داشتن سهولت کار کاربری، امکان گزارش گیری از میزان بن های دریافتی به تفکیک هر طرف قرارداد و یکپارچگی بین فرایندهای فروش و انبار است.

نرم افزار فروشگاه خرده ‌فروشی ابری

به کمک سیستم فروشگاه خرده‌فروشی، می‌توانید همه فرآیند‌های موجود در سطح هر فروشگاه را به بهترین شکل مدیریت کنید. برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های سیستم فروشگاه خرده فروشی ابری یکپارچگی اطلاعات بین ترازو، کارتخوان و سایر سخت‌افزار‌ها با صندوق، تسویه جداگانه به ازای هر صندوق و هر صندوقدار و شناسایی میزان کسری و اضافی هر صندوق به تفکیک صندوقدار و مدیریت فرایندهای مربوط به صندوق‌های فروش و سرپرستی صندوق است.

نرم افزار وفادارسازی مشتریان

به کمک سیستم وفادارسازی مشتریان می‌توانید فرآیندهای منعطف مرتبط با باشگاه مشتریان هر سازمان تدوین کنید و طرح‌های تشویقی برای تکرار خرید مشتریان وفادار سازمان در نظر بگیرید. برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های سیستم وفادارسازی مشتریان ابری شامل پوشش انواع سیاست‌های وفاداری، گزارش‌گیری منعطف از اطلاعات وفاداری و مدیریت انواع کارت‌های مشتریان و طرح‌های وفادارسازی مشتریان است.

درخواست مشاوره رایگان

به منظور اطلاعات بیشتر درباره این راهکار می‌توانید از طریق دکمه زیر وارد صفحه جدید شوید و فرم مشاوره را تکمیل نمایید.