خانه

تخفیف ها

تماس

نرم افزارهای فروش ابری راهکاران ابری
راهکاران ابری همکاران سیستم
درخواست مشاوره رایگان

نرم افزارهای فروش ابری

راهکاران ابری همکاران سیستم

یکی از مهم­ترین مسائل سازمان­ ها که پیچیدگی­ های زیادی را برای فرایند فروش به همراه دارد، مدیریت فرآیندهای متنوع فروش با در نظر گرفتن پراکندگی جغرافیایی مشتریان و نقش پرسنل فروش در این فرایند است. نرم افزار فروش تحت وب راهکاران ابری این امکان را به شما می ­دهد تا ضمن مکانیزه کردن سیستم فروش و ارزیابی و کنترل عملکرد فروشندگان، با سیستم­ های دیگر نیز یکپارچه شوید.

مزیت‌های نرم افزارهای فروش تحت وب

مجموعه نرم افزارهای فروش تحت وب راهکاران ابری

نرم افزار فروش ابری

با نرم افزار تحت وب فروش راهکاران ابری همه‌ی فرایند‌های فروش از زمان ثبت درخواست تا زمان صدور صورتحساب را پوشش دهید. نرم افزار فروش با دیگر سیستم‌های انبار، دریافت و پرداخت و بارگیری و توزین یکپارچه است. برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های نرم افزار فروش ابری شامل تعریف سیاست‌های فروش، تهیه انواع گزارش‌های مرور، کنترل اعتبار مشتری و مدیریت عملیات فروش و برگشت از فروش است.

نرم افزار پورسانت فروش ابری

با بکارگیری سیستم پورسانت فروش راهکاران ابری، بستری مناسب برای اعمال سیاست‌های مدیریتی در قالب مدل‌های ارزیابی و پورسانت را فراهم کنید. برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های نرم افزار پورسانت فروش به عنوان یکی از سیستم‌های نرم افزار تحت وب فروش می‌توان به استفاده از فرمول‌های متنوع و پیچیده و محاسبه‌ی دقیق پورسانت متناسب با فعالیت پرسنل و مقایسه عملکرد با اهداف فروش به شکل مبلغی و مقداری اشاره کرد.

درخواست مشاوره رایگان

به منظور اطلاعات بیشتر درباره این راهکار می‌توانید از طریق دکمه زیر وارد صفحه جدید شوید و فرم مشاوره را تکمیل نمایید.