خانه

تخفیف ها

تماس

نرم افزارهای منابع انسانی ابری
راهکاران ابری همکاران سیستم
درخواست مشاوره رایگان

نرم افزارهای منابع انسانی ابری

راهکاران ابری همکاران سیستم

راهکار مدیریت منابع انسانی راهکاران ابری در زمان قوانین یا صدور احکام اصلاحی می‌توانید از طریق تغییرات خودکار، دقت محاسبه‌ی جبران خدمات کارکنان را بالا ببرید.

مزیت‌های نرم افزارهای منابع انسانی ابری

مجموعه نرم افزارهای خرده فروشی ابری راهکاران ابری

نرم افزار جبران خدمات ابری

با بهره‌گیری از نرم افزار جبران خدمات راهکاران ابری بدون نیاز به محاسبات پیچیده و طولانی، همه‌ی فرایندهای حقوق و دستمزد را به‌شکل اتوماتیک انجام دهید. برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های سیستم جبران خدمات ابری پوشش‌دهی تنوع و پیچیدگی‌های نظام‌های جبران خدمات و امکان تهیه‌ی انواع گزارش‌ها از جمله لیست و خروجی فایل بیمه و فایل مالیات و سایر خروجی‌های فایل قانونی است.

نرم افزار کارگزینی ابری

به کمک نرم افزار کارگزینی راهکاران ابری، نظام پرداختی موردنظر خود را متناسب با کسب‌وکارتان و مطابق با قوانین مرتبط، تعریف و در قبال تغییرات قوانین و آیین‌نامه‌ها چابک‌تر عمل کنید. برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های سیستم کارگزینی ابری طبقه‌بندی مشاغل و انطباق با فرآیندهای سازمانی با ابزار گردش کار ذر صدور احکام کارگزینی و فرآیندهای ماموریت و مرخصی است.

نرم افزار مدیریت مسیر شغلی ابری

به کمک نرم افزار مدیریت مسیر شغلی، به شکل سیستماتیک مسیر ارتقای شغلی کارکنان را مدیریت کنید. برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های سیستم مدیریت مسیر شغلی کارکنان، تعریف ساختار ارتقا و ترفیع، ارائه‌ی طلاعات دقیق و به‌موقع از وضعیت کارکنان در هر یک از فرآیندهای ارتقا و ترفیع و متناسب‌سازی رویه‌ها و سیاست‌های مورد نظر سازمان برای گروه‌های مختلف کارکنان است.

درخواست مشاوره رایگان

به منظور اطلاعات بیشتر درباره این راهکار می‌توانید از طریق دکمه زیر وارد صفحه جدید شوید و فرم مشاوره را تکمیل نمایید.