خانه

تخفیف ها

تماس

محاسبه بهای تمام شده محصول تحلیل آذر
کلیک کنید

نرم افزار محاسبه بهای تمام شده محصول تحلیل آذر

این نرم­ افزار، بخش نهایی نرم ­افزار مدیریت تولید می­ باشد و بر اساس فرمولاسیون تولید به دو صورت، بهای تمام شده کالا را محاسبه می­ نماید.

  1. محاسبه بهای تمام شده کالا بر اساس نرخ روز مواد اولیه
  2. محاسبه بهای تمام شده کالا بر اساس حواله­ های خروج قیمت­ گذاری شده توسط نرم ­افزار سپیدار بر اساس میانگین موزون  

محاسبه بهای تمام شده کالا بر اساس نرخ روز مواد اولیه:

      هدف از محاسبه بهای تمام شده بر اساس نرخ روز، بررسی مقرون به صرفه بودن تولید و نیز تعیین قیمت فروش محصولات و ارسال قیمت­های فوق به جدول قیمت­ گذاری سپیدار به عنوان یکی از انواع فروش ­های تعیین شده در سیستم می ­باشد. در این سیستم، روش کار به این صورت می ­باشد که در یک جدول تمام مواد اولیه مصرفی در تولید محصولات بر اساس نرخ روز قیمت­ گذاری می­ شوند و سپس با زدن یک کلید بهای تمام شده محصولات طبق قیمت­ های ثبت شده محاسبه شده و سپس درصد سود مورد نظر شرکت به سیستم داده می­ شود تا نرخ فروش محاسبه شود. پس از محاسبه نرخ فروش در صورت مورد تایید بودن نرخ­ ها با انتخاب نوع فروش از سپیدار و زدن یک کلید نرخ فروش تمام محصولات در سپیدار در نوع فروش انتخاب شده قیمت ­گذاری می­ شوند.

محاسبه بهای تمام شده کالا بر اساس حواله های خروج قیمت گذاری شده توسط نرم افزار سپیدار بر اساس میانگین موزون:

      جهت محاسبه بهای تمام شده محصولات باید ابتدا حواله­ های خروج انبار در سپیدار به صورت میانگین موزن قیمت ­گذاری شوند. پس از قیمت­ گذاری  حواله ­های خروج سیستم آماده است تا با انتخاب رسیدهای تولید و زدن کلید قیمت­ گذاری تمام رسیدهای تولید، قیمت­ گذاری شوند.

در هر دو روش قیمت ­گذاری، سربار و حقوق به صورت ضریبی از حقوق و سربار ماه قبل، از اطلاعات سپیدار استخراج و محاسبه می ­شود.

درخواست مشاوره رایگان

به منظور اطلاعات بیشتر درباره این راهکار می‌توانید از طریق دکمه زیر وارد صفحه جدید شوید و فرم مشاوره را تکمیل نمایید.