خانه

تخفیف ها

تماس

نرم افزارهای مالی ابری
راهکاران ابری همکاران سیستم
درخواست مشاوره رایگان

نرم افزارهای حسابداری آنلاین

راهکاران ابری همکاران سیستم

اگر ثبت و ضبط حجم بالایی از تراکنش ­های مالی با کارایی بیشتر و کمترین خطای کاربری از چالش­ های سازمان شماست، نرم افزار حسابداری آنلاین راهکاران ابری می تواند بهترین پیشنهاد برای شما باشد. به کمک این نرم افزار می­توانید اسناد حسابداری را با سرعت و دقت بیشتر، ثبت و نگهداری کرده و گزارش­ های قانونی سازمان را با حفظ یکپارچگی بین تمامی سیستم­ ها در کمترین زمان تهیه کنید. از مهمترین ویژگی­ های راهکار مالی راهکاران ابری می­توان به بانکداری آنلاین، گزارش ­دهی IFRS و استفاده از امکانات نرم افزار صو­رت­ های مالی در اکسل اشاره کرد.

مزیت‌های نرم افزارهای حسابداری ابری

مجموعه نرم افزارهای خرده فروشی ابری راهکاران ابری

نرم افزار دفترکل ابری

به کمک سیستم دفتر کل راهکاران ابری، اطلاعات مالی و گزارش‌های مالی مورد نظر خود را به‌شکل یکپارچه تهیه کنید. برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های سیستم دفترکل شامل طبقه‌بندی حساب‌ها تا 9 سطح، پشتیبانی از امکان چند ارزی، راهکار دفترکل فرعی برای گزارش دهی IFRS، پشتیبانی از عملیات شعب غیرمستقل و تعریف الگوی سند اتوماتیک برای اسناد پر کاربرد است.

نرم افزار دریافت و پرداخت ابری

با بکارگیری سیستم دریافت و پرداخت ابری گزارش‌های کنترلی و تحلیلی مورد نیازتان را تهیه و اجرای امور بانکی را تسهیل کنید. سیستم دریافت و پرداخت بخش مهمی از نرم افزار حسابداری آنلاین محسوب می‌شود. این سیستم با دیگر ماژول‌های حوزه فروش، پخش و تدارکات یکپارچه است. برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های نرم افزار دریافت و پرداخت راهکاران ابری شامل آنالیز کردن، مدیریت ضمانتنامه، بانکداری آنلاین، پوشش رویه‌های تنخواه‌داری و مغایرت‌گیری اتوماتیک است.

نرم افزار دارایی ‌های ثابت ابری

به کمک سیستم دارایی‌های ثابت راهکاران ابری، اموال و دارایی‌های سازمان خود را به‌شکل کارآمد مدیریت کنید. برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های سیستم دارایی ثابت ابری انجام محاسبات استهلاک دارایی‌ها و دریافت گزارش‌های متنوع مدیریتی و کاربری در خصوص ردیابی آخرین تغییرات وضعیت فیزیکی و محاسبات مالی دارایی‌ها در نرم افزار‌‌های حسابداری آنلاین است.

نرم افزار صورت‌های مالی ابری

براساس گردش‌های مالی دوره‌های گزارش‌گری و طبقه‌بندی این اطلاعات در قالب‌های گزارشی منعطف، می‌توانید صورت‌های مالی سازمان‌تان را به آسانی، در کم‌ترین زمان و با بالاترین قابلیت اتکا، تهیه و در مواقع لزوم گزارش را مرور و اثبات کنید. این سیستم با دیگر ماژول‌های دفترکل، دریافت و پرداخت و دارایی ثابت یکپارچه است. برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های سیستم صورت‌های مالی جمع‌آوری اطلاعات از دیگر سیستم‌ها درقالب یادداشت در اکسل، امکان اضافه کردن امکانات سیستم‌ صورت‌های مالی در اکسل، تهیه کاربرگ 6020 و صدور اسناد تعدیل طبقه‌بندی و سنواتی به شکل اتوماتیک است.

نرم افزار تسهیلات مالی ابری

به کمک سیستم تسهیلات مالی راهکاران ابری، همه‌ی فرایند‌های وام و تسهیلات را به‌شکل سیستماتیک مدیریت کنید. برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های نرم افزار تسهیلات مالی به عنوان یکی از سیستم‌های راهکار حسابداری آنلاین شامل محاسبات مالی از قبیل محاسبه بهره‌های سررسید، شناسایی حصه تجاری تسهیلات بلندمدت و دریافت گزارشات تسهیلات مالی است.

درخواست مشاوره رایگان

به منظور اطلاعات بیشتر درباره این راهکار می‌توانید از طریق دکمه زیر وارد صفحه جدید شوید و فرم مشاوره را تکمیل نمایید.